Наша історія

Ми засновники бренду «Dominanta» – Олена та Валерій.
Наше виробництво народилось на початку 2000-х років та починалось з однієї моделі дитячого ліжечка, ручної роботи та шаленого бажання розвиватись.
Потім ми збільшували кількість моделей, працювали на дизайном кожного ліжка, експериментували з кольорами, випробовували різні лаки і фарби, тестували на витривалість фурнітуру.
Весь цей час ми росли і змінювались, ми вчились.
За цей час народились наші діти… І ми випробували власну продукцію на собі.
Виникали нові ідеї – ми втілювали їх в життя!
З усього різноманіття порід деревини ми обрали карпатський бук. Саме цей матеріал відрізняється своєї міцністю, що дає нам впевненість у довговічності та надійності нашої продукції.
Наше виробництво починається з сушіння деревини. Контролюємо рівень вологості матеріалів, щоб ліжечко було міцним, його деталі не деформувались під впливом перепадів температури повітря.
У виробництві використовуємо сучасне деревообробне обладнання і, звісно ж, досвід та уміння нашої команди.
Обов’язковою умовою є сертифікація лакофарбових матеріалів, які використовуємо у виробництві – безпека та не токсичність лаків та фарб важливі для нас.
При виготовленні шухляд до ліжка не використовуємо ДСП – матеріали. Шухляда виготовлена, так само як і ліжко, з масиву деревини.
Кожне ліжко комплектується механізмом гойдання на підшипниках – високоякісний литий корпус планки з залитим підшипником забезпечує довговічність механізму та плавну амплітуду качання ліжечка.
Ретельно упаковуємо агрегати ліжка в індивідуальний пакет та складаємо їх у коробку з багатошарового картону, що гарантує безпечне транспортування Вашого замовлення.
На кожен наш виріб даємо гарантію тривалістю в 18 місяців.
Ми робимо це з любов’ю та турботою про солодкий сон Вашого малюка!

Власником даного сайту є фізична особа - підприємець Паламарчук Олена Анатоліївнакод ЄДРПОУ 2938013627

Made with